Kobiety mafii Biały Bór  gdzie obejrzeć?

Kobiety mafii Biały Bór gdzie obejrzeć?

11 lipca 2019 0 przez sex Masterka

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest ostatnim, który sprawia mieszane uczucia wśród widzów. By dobrze zrozumieć film, należy dużo się w niego wczuć.
Kobiety Mafii wspomina o działaniu rodziny z dzieckiem dodatkowo ich opiekunką, gangstera zaś jego dziewczyny, i starego, który gotów jest zrobić dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Wałcz gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella trafia na szalony pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pogląd i wydaje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia zatem na inną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo jest bez żadnych problemów, jednak w stałym elemencie Bela zostaje zdemaskowana, przez jednego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Wałcz gdzie obejrzeć?

Żeby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa rola w ABW wpłynęła na ton oraz wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zwolnić z pracy, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, przekonuje ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do unie niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, mający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w działalność. Płacenia się w związku, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w lokalu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Zabawa z ciekawego wzroście nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, zaś w obawie przed więzieniem, żywy określa się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze swoją osobą.

Kobiety mafii Wałcz gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyzny nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Nasz, by móc zamontować im zarzuty. Udaje mu się jednak odejść z formy obronną ręką. Określa się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony zostaje w szkole policyjnej, gdzie będzie posiadał gwarancję.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z wielkimi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką określają się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc jest dana w szpitalu. Od ostatniej chwili, los dziecka jest w rękach lojalnej opiekunki, dla której bycie chłopca jest najistotniejsze. Wykonywany przez Darię interes, już się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie bycie, by uniknąć kary.
Na wszystkie szczęście, jest owo nie udana próba.

Kobiety mafii Wałcz gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w rezultacie idzie na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie jest mu toż przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, podała mu truciznę. Mężczyzna pada na ziemię w restauracji, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka oraz niezdolności marki, do opieki nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która stanowi prowodyrem całej akcji. W analogicznym do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były kochanek, pada zabity przez nowych ludzi Justyny, którzy na jej zlecenie brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, określa się na zatrudnienie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W tym punkcie, zamyka się ważna grupa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Wałcz gdzie obejrzeć?

Choć film ma dużo scen akcji, są również momenty, w jakich wsuwa się kilka tematów na raz, dlatego warto oglądać obraz w połączeniu, aby zrozumieć o co w nim szuka.

Kobiety mafii Wałcz gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii