Rozszyfruj jego wiadomości

Rozszyfruj jego wiadomości

20 czerwca 2013 2 przez sex Masterka

Ledwie zapoznany przesyła SMS-a: „Co słychać?”

Wówczas jedynie dudnienie serca na wieść o wiadomości od niego. Czy on chce cię zaprosić na randkę ? Czy odwrotnie, zagaduje, żeby spławić? A może zwyczajnie jest ciekawy, co robisz ? A więc wiesz co napisać ? Nadać mu GIF-a, emoji czy odpisać coś ciekawego? A może ogólnie nie odpowiadać. Zgodnie z badaniami, wszelkie słowa czy ikony, bądź literówki w tekście są istotne. I jak tu się nie stresować ? Spokojnie. Mamy podpowiedz, jak się obejść z taką korespondencją, żeby była prosta, a jej sens nie uciekł między wierszami. Pisz tak.

Masz go dość ? możesz zrobić tak
Naj odpowiedniej będzie pisać wg prawdy. Czyli: „ Miło mi, że cię poznałam, lecz nie mam romantycznego nastroju. Życzę szczęścia w przyszłości.”.

NACHALNY EROTOMAN
Prześlij mi swą nagą fotkę… No już, i tak nikomu nie pokażę. Prześlę swoją.
Zastanawiasz się: Oczywiście, a moje piersi w minutę zyskają milion followerów na Insta- gramie. Ponadto i tak ci się nie chce widzieć jego miejsc intymnych. Napisz: Gdy czujesz, że na seksting ze zdjęciami miejsc intymnych nie przyszła jeszcze pora, lecz tak naprawdę fa¬cet się zauroczył wyglądem, odpisz zadzior¬nie. „Wyślij mu sygnał, że to dzieje się za szybko, używając emoji”, uważa Julie Spira, spec od randkowania.

FACET OD SEKSU
Szybki numerek? Chętna ?
Zastanawiasz się: Jestem na to nastawiona już od 12 godzin! Szkoda, że zauważyłeś to tak późno. Nie odpisuj. Chociażby na razie. Poczekaj do jutra. Lecz gdy cię kusi ręka, Julie Spira uważa, aby użyć chwili na wytyczenie zasad. Napisz: „Przykro mi twój czas minął”. Dołącz do wiado¬mości GIF-a z seksownie rozczochranymi włosami, gdybyś dopiero co wstała z łóżka. I niech on pragnie cię jeszcze bardziej. I przyswoi sobie by odzywać się wcześniej.

KUMPEL, Z KTÓRYM KORESPONDUJESZ MAILOWO
Jak mija dzień ? Daj sygnał, jak ci poszła prezentacja.
Zastanawiasz się: Czy my tworzymy wirtualną parą?? ? Człowieku, zaproś mnie w końcu na autentyczną randkę w realu!
Co napisać: „ Zaproponuj randkę albo się zgodzi, albo nie”, uważa Spira. Użyj czegoś o czym mówił wcześniej. Np.: „Hej, prezentacja wyszła super! Poza tym, pamiętam, że miałeś ochotę iść na koncert XXX. Grają w piątek wie¬czorem. Ja się wybieram. Masz ochotę iść ze mną ?” Dostaje jawny komunikat, jednocześnie wie, że bez względu na to czy z nim, czy nie, będziesz się dobrze bawić. Następny ruch musi wykonać on.

FACET KTÓRY CIAGLE GDZIES ZNIKA
Przepraszam, że nie odzywałem się tak długo…
Zastawiasz się: Gdy w końcu zapomniałam o jego następnej ucieczce bez jakichkolwiek wyjaśnień, on wrócił. Napisz „ Racja, przepadłeś. Czyli, że mogę randkować z innymi?” Widomość, że masz też inne warianty, może rozpalić w nim chęć rywalizacji, twierdzi Lizzie Post z Emily Post Institute. Lecz gdy nie masz ochoty pozbywać się go spławić go za szybko, odpisz: „Naprawdę?” Fachowiec od randkowania twierdzi: „To on powinien sprostać tej sytuacji, z tego też powodu jednowyrazowa odpowiedź będzie najlepsza. Niech powalczy”.

TEKSTER GADUŁA
Dziś byłem mocno produktywny. Przyrządziłem lasagne na obiad, byłem u dermatologa z moją kurzajką na stopie, a obecnie relaksuje się w łazience.
Zastanawiasz się: Wow! Czy jest coś czego nie muszę wiedzieć ? Tego co ci napisał..Napisz: „Jestem niezwykle za¬jęta, Lecz czekam na naszą wtorkową randkę. Do zobaczenia”. A kiedy dojdzie do randki, powiedz:„Miło mi, że o wszyst¬kim mi mówisz, lecz nie najlepiej się czuję z tym, że z braku czasu nie w zawsze mogę dać odpowiedz ci”, twierdzi Post. Mówisz mu, że lubisz, kiedy się odzywa, lecz nie zawsze jest pora na tego typu wyznania.