Patryk Vega Plagi Breslau Pyrzyce  gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Plagi Breslau Pyrzyce gdzie obejrzeć?

11 lipca 2019 0 przez sex Masterka

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – jeden z najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka ważniejsza niż śmierć”, tym całkowicie przedstawił coś całkowicie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły obrazu jest modny Wrocław. W centrum tym przystępuje do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej tejże godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje świadomości te tworzą zwykle lekarstwa na sumieniu, a wymiar prawd jest w układzie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, dodająca się w istotę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem indywidualnej oraz tejże jedynej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest znaczne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej sytuacje Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo delikatne i ciężkie śledztwo, w jakim to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z okresem, nikt nie chce przyjąć do innych zbrodni.

Film niestety – na gruncie Polski – wcale nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie że do ostatniego dojść gdyż kina nie są w stopniu pogodzić się na sytuację gdzie ten jeden film jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, żądają one wyłączności na prawda do odtwarzania produkcji w stanie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł być przekazywany w kinach powód tenże musi być dokonany. W obecnym dziale nie posiada żadnych negocjacji. Film pragnie być dedykowany dla nich na wyłączność przez konkretny termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu tylko na budowach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z opcji odtwarzania produkcji na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak sądzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni więc styl – wyświetlanie obrazów na budowach internetowych zatrzymuje się jeszcze niezwykle rozpowszechnione. Spotykają w współczesnym cudowny potencjał. Patryk Vega ma także, że jest ostatnie chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Jak mówi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która jest kompletnie inna niż ja natomiast to wszystko co powodowała do ostatniej chwili […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w obecną treść zaś w obecną bohaterkę, tak także liczę okazję, że to i będzie dla mnie jakiś przyczynek do innych ciekawych ról, które są inne niż te, z jakich jestem nasza do ostatniej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do zobaczenia w własnych własnych kinach, realizacja ta grana istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a dodatkowo na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten traktowany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów bierze go za spektakl trzymający w napięciu do jednego końca. Mówią, że jest w nim niezwykle dynamiczna praca i popularna fabuła. Z przeciwnej strony znajdziemy i część osób przyciągającą uwagę na krótszy montaż albo też niższą jakość, niż w dawnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Jak wspomina sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to całkowicie inny Vega. W współczesnym obrazie nie ma wielowątkowości ważnej dla moich ostatnich filmów. Nie traktuje te mieszania gatunków. Zatem jest natomiast dobry thriller, w jakich co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w rozwoju obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do poprzedniego etapu nie są w stopniu uzyskać kiedy ta scena się skończy. Jest obecne wybór dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau