Spa Kołobrzeg Sand Hotel by Zdrojowa hotel 4-gwiazdkowy

Spa Kołobrzeg Sand Hotel by Zdrojowa hotel 4-gwiazdkowy

15 lutego 2019 0 przez sex Masterka

SPA w Kołobrzegu, czyli warto wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w komfortowych warunkach. Kołobrzeg to spore miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, zaś w terminie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Apartamenty Sun & Snow Willa Piaskowa

Jest tu również dość ogromna ilość kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają wygląd swojego zdrowia. Popularnością zajmuje się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących lub nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu noclegów w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy pamiętać, iż są to najbardziej ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może sporo kosztować, a z całkowitą pewnością jest niezapomnianym poznaniem i perspektywa na wypoczynek nad brzegiem Bałtyku. Warto rozważyć kilka hoteli, które w swojej ofercie posiadają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest znaczna – chodzi do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Otrzymuje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą dzieli z morza zaledwie 280 metrów. Hotel dysponuje najbogatszą bazą SPA w Polsce – odnaleźć w niej ważna 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowląt, strefę jacuzzi. Na obszarze obiektu spotyka się także kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg zajmuje się wielką popularnością wśród klientów, którzy stanowią się również na środki upiększające, jak i lecznicze. W miastem spa można znaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest również świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki standard usług w zintegrowaniu ze bogatą lokalizacją i wyjątkowo dobrą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg przydatna stanowi dla turystów w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt położony jest w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełen rok dostępne są dla turystów i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku zatrzymał się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawę w relaksującej atmosferze. Wśród sposobów można zastąpić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel proponuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Istnieje ostatnie zaledwie część bardzo kosztownej oferty. Hotel dysponuje również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi sprzedawane w pakiecie zawsze są nieco tańsze, dlatego naprawdę wiele kobiet określa się mieć z takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to oferta skierowana do twarzy szukających relaksie i odpoczynku w jasnej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to punkt zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Istnieje więc nowy ośrodek, który daje pakiet zabiegów upiększających i rehabilitacyjnych w pięknej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 lokali o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem budynku jest jednak bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu spotyka się kompleks basenowy – goście hotelu mogą stosować z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel wówczas nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, lecz oraz różne zabawy dla ról w jakimkolwiek wieku. Na obszarze obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla jest montowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest również zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny obiekt to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w branże uzdrowiskowej miasta. Od morza wyróżnia go tylko 200 metrów. Istnieje ostatnie dodatkowe, wyjątkowo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W ofercie hotelu wybierają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

ma dużo szeroką możliwością SPA oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA chodzi do samego z najnowszych w świecie. Na obszarze hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można używać z szeregu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji gości przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a jeszcze jacuzzi. Dla kobiet chcących wziąć z szerokiego relaksu polecana jest grota solna, w której można oddychać pełną piersią, pokrywając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg